Обозреватель

Форум


АвтофорумАвтофорумДопомогаДопомогаПошукПошукСписок учасниківСписок учасниківГрупиГрупи ЗареєструватисьЗареєструватись  ПрофільПрофільУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняличные сообщенияВхідВхід
 Сейчас обсуждаются 

"Львівські авіалінії" - доведення до банкрутства

 
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
FlayerРепутация: +29    

З нами з: 01.09.06
Повідомлень: 5


Повідомленнясубота 14.10.2006 11:17   Відповісти цитуючи

По "Львівських авіалініях":

З моменту розподілу в 2004 р. успішного підприємства на "Аеропорт" і "Авіакомпанію" почалися проблеми з забезпеченням роботою (нальотом) і виплатою заробітної плати. Нальот годин скоротився в кілька разів. Розвалюють підприємство майже по такому ж сценарію, як це було в Жулянах (Київ), Одесі, Сімферополі...
В Жулянах майже всі літаки порозпродували. Те ж зробили й з Льотною академією в Кіровограді, літаки "прихватизували" і порозпихували по комерційних структурах, де вони успішно "кують бабло" по Африках на високе льотне начальство. Курсантів зараз вчити нема на чому.
Хто має блат, тих катають (розписують нальот) на підприємствах в рейсових польотах разом з пасажирами. Так у Львові на Ан-24 "відкатали" з пасажирами синка заст. начальника льотної служби. Пасажирам про це ніхто не казав !!!
Прокуратура робить вигляд, що так і треба...
У Львові 2005 р. вклали в Ан-12 на ремонт біля пів-мільйона $ і за рік часу все зробили, щоб не підняти його в повітря, незважаючи на те, що ці літаки в інших фірмах "несуть золоті яйця".
Була можливість здати літаки в аренду й мати прибуток ("Аеровіз", "Ветеран", "Воларе"...). Екіпажі б мали роботу, досвід і достойну зарплату . Тепер це не вигідно. Заявляють, ніби-то не могли найти для літака роботу.
Тепер грузові транспортні літаки Ан-12 і Іл-76 розпродали, спершу довівши їх "на папері" до стану металолому.
Відмінялись рейси через вдсутність справної техніки.
Навмисне нищиться прибуткове ще 2-3 роки тому підприємство. Пілоти розбігаються хто куди може.
Дефіцит льотної роботи призвів до того, що в льотній службі утворився клан, який тільки себе забезбечує нальотом, добовими в $ і заробітною платою, а решті льотного складу влаштували "голодомор".
В льотній службі створили гнітючий моральний клімат. Брехня і підлість по відношенню до підлеглого тепер стало нормою.
Раніше льотним керівникам були обмеження по оплачуваному нальоту, щоб вони не мали можливість красти, а займались льотно-методичною роботою. Наприклад: командиру авіаескадрильї оплачувалось 25 льотних годин з коефіцієнтом 1.4 від командира повітряного судна. Тепер вони собі встановили, щоб їм оплачувалось все, що вони собі урвуть. Заради наживи нехтують передполітним відпочинком і льотними законами: катастрофа в Салоніках, Ту-154 під Донецьком (курсант керував літаком) - їх нічого не навчила. Може в 22 прилетіти і в 6 знов "в польот".
За рахунок нальоту рядових командирів проводиться ввід до ладу нових командирів, наперед знаючи, що на підприємстві ті працювати не будуть, беруться на тренування курсанти в той час, коли рядовим пілотам немає роботи. Але високе льотне начальство таким чином себе забезпечує нальотом, який оплачується "з коефіцієнтом".
Високе начальство для підробітку по кілька місяців наймається на роботи в комерційні фірми, а потім проходить професійну підготовку і медкомісію за рахунок підприємства.
Таким чином з підприємства вимиваються кошти і заробітної плати основній масі працівників не має з чого виплачувати.
Взяли з комерційної фірми нач. льотної служби, платять йому "достойну зарплату" для підняття його пенсії. А роботи його не видно, тобто він все можливе зробив для розвалу підприємства.
Штаний розклад льотних керівників не мінявся з радянських часів, коли льотного складу було в 5-6 разів більше. Попридумували собі посади, щоб була можливість наживи.
В штатному розкладі підприємства біля 200 працівників невідомо чим займаються, але заробітна плата їм нараховується.
Затримки виплат заробітної плати по 3-4 місяці стали нормою і виплачують тільки після прокурорських перевірок.
До Великого свята 24 серпня основній массі працівників видали по 150 грн....

А з чого її платити? Скорочення рейсів, розпродаж авіатехніки.. Гроші ж заробити треба.
Глуха стіна... і бажання наживи.
==============================================
Відписка з міжрайонної транспортної прокуратури.
Є цікаві дані:
... була проведена комплексна перевірка ДАП "Львівські авіалінії" з приводу нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати. Встановлено, що станом на 01.07.06 р. підприємство працює збитково, має заборгованість із виплати заробітної плати ... 507,5 тис. грн, в т.ч. перед 466 працюючими на суму 502 тис. грн... Дебіторська заборгованість на 01.08.06 року становить 7244,8 тис. грн., кредиторська - 11837,8 грн., ... перед бюджетом - 318,6 тис. грн, перед пенсійним фондом - 965 тис. грн. ... за період з 01.01 по 30.06.06 року на заробітну плату використано 2572,6 тис. грн.
За результатами перевірки винесено припис генеральному директору ДАП "Львівські авіалінії" Ковальчуку О.П. про необхідність негайного усунення порушень вимог Конституції України, Кодексу законів про працю ...

Львівський міжрайонний транспортний прокурор Є. Крикливець.
09.08.2006р.


............................................................................................................
„Львівські авіалінії” - політ в нікуди

http://ura.lviv.ua/print/?/11345

http://ura.lviv.ua/section/?/1/1
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
FlayerРепутация: +29    

З нами з: 01.09.06
Повідомлень: 5


Повідомленнясереда 13.06.2007 23:39   Відповісти цитуючи

Вже більше пів року як зупинили рейси. Розпродають літаки через невідомі біржі типу як металолом, але повністю обладнані для польотів. Вони тепер працюють на приватні структури. Влада і "органи" на те спостерігають з зацікавленням. Продажна прокуратура пише відписки.
Схоже на рейдерство.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
FlayerРепутация: +29    

З нами з: 01.09.06
Повідомлень: 5


Повідомленнянеділя 13.03.2011 12:49   Відповісти цитуючи

Державну авіакомпанію ”Львівські авіалінії” системно розкрадають. Мінтрансзв'язку керувати підприємством умисно засилає за підроленими конкурсами аферистів відставників війскових та ін. без профільної освіти і без досвіду роботи в галузі ЦА: (Матюшенко, Чевердюк, Дихне, Підгородецький, Бєлоусов...), які довели державне авіапідприємство до фінансової неспроможності, розпродали літаки як металолом i майно підприємства. За 3 роки борги зросли більше 50 000 000 грн. Вкрали: більше 16 млн. грн за висновками КРУ, 6,1 млн.рн. завідомо збиткові оренди літаків з екіпажами, 302000 грн. вкрали за фальшивим виконавчим листом в 2007 році ... Чевердюк з Бєлоусовим в судах намагаються стягнути з авіапідприємства на рахунок приватних ТзОВ Чевердюка > 10,5 млн. грн. Під час панування Д.Чевердюка на авіапідприємстві, перший заступник ГД С.І.Підгородецький підписав договір на експлуатацію літаків фірмами Д.Чевердюка та "Мостобуд". Розкрадання майна і коштів кришують Державіаадміністрація та транспортна прокуратура. Позакривали всі кримінальні справи щодо розкрадань, невиплат в ПФ ... Розправляються з Вільною профспілкою, бо заважає красти, звільнені всі виборні члени профспілки. Накази на звільнення та догани підписав перший заступник ген. директора С.І.Підгородецький, хоч не існує жодних наказів на уповноваження його виступати від імені підприємства, власника та роботодавця. Ці так звані "керівники" не були внесені в ЄДРПОУ (форма №6) і не набули цивільної дієздатності діяти від імені підприємства. Юридично, в 2007-2009 роках підприємством керував покійний гендиректор О.П.Ковальчук.

На місця звільнених членів Вільної профспілки прийняті інші особи, лояльні до некомпетентного кервництва.

Зільнені кваліфіковані пілоти - тепер їм Держава платить пенсію, а на їх місце прийняті перенавчені на пілотів лояльні до керівництва особи: штурман та бортінженери. Для них, як особливо відданих адміністрації, після підписання наклепницьких звернень на виборних членів Вільної профспілки, - підроблено наліт та льотні перевірки для видачі пілотських посвідчень.
І це є забезпечення економічної безпеки держави?

Ситуація на підприємстві:

TV програма журналістських розслідувань “Хто тут живе” 09.03.11р.
http://ziktv.com.ua/projects/programa-hto-tut-zhive-09-03-11/

http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=6670
http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=7994
http://lawngo.net/index.php?itemid=1552
http://lawngo.net/index.php?itemid=1358
Занесення гроба з відписками для продажної прокуратури:
http://photo.i.ua/user/2709126/215452/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    ФОРум ОБОЗа -> Кримінал Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
  • IPad
  • IPhone


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad